Młodzieżowy Dyskusyjny Klub Książki

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

NARODOWE CZYTANIE 2020

Gminna Biblioteka Publiczna w Subkowach przystąpiła do akcji NARODOWE CZYTANIE.
Z Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej otrzymaliśmy pamiątkową pieczątkę, dotyczącą tegorocznej edycji. Wszyscy chętni otrzymali pamiątkowy stempel we własnym egzemplarzu "Balladyny" Juliusza Słowackiego.
Do realizacji tego projektu zaprosiliśmy młodzież z Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki zawiązanego przy naszej bibliotece. Co dla nas przygotowali i w jakiej formie zobaczyć można online na Facebooku biblioteki.
9 września 2020

UWAGA-KOMUNIKAT

Cudownie Wyjątkowi Czytelnicy,uczestnicy Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki,
w trosce o Wasze bezpieczeństwo oraz pracowników Gminnej Biblioteki Publicznej w Subkowach, zgodnie z zaleceniem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Piotra Glińskiego oraz Marszałka Województwa Pomorskiego Mieczysława Struka o niezwłocznym zawieszeniu aktywności publicznej przez instytucje kultury, informujemy , że biblioteka w Subkowach zostaje zamknięta dla czytelników i użytkowników od 13 marca 2020r. do odwołania.
Nie będą świadczone również usługi reprograficzne.
Termin zwrotu książek zostaje automatycznie przedłużony na czas zaleceń.
Prosimy o wyrozumiałość i rozwagę w trosce o siebie i bliskich.

 
13 marca 2020

Spotkanie organizacyjne;-)

Wyjątkowo Cudowne Spotkanie. Młodzieżowy Dyskusyjny Klub Książki rozpoczął działanie. Młodzi ludzie pełni pasji, rozmowy z nimi to czysta przyjemność, miód na serce❤ Już wiem, że każde kolejne będzie niesamowitą przygodą z literaturą .Zapraszamy do Klubu, lista wciąż otwarta
Spotkamy się 26 marca ponownie ,aby rozmawiać o...
30 stycznia 2020