Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Misja i Wizja

Misja Biblioteki
Misją Gminnej Biblioteki Publicznej w Subkowach jest wspieranie rozwoju społeczeństwa informacyjnego, budzenie i rozwijanie potrzeb edukacyjnych, kulturalnych lokalnej społeczności. Budowa pozytywnego wizerunku biblioteki oraz zapewnienie profesjonalnego poziomu swych usług. Realizacja procesu wychowania estetycznego poprzez udostępnianie i upowszechnianie wartościowej literatury, która wzbogaca przeżycia emocjonalne i podnosi poziom kultury czytelniczej.

Wizja Biblioteki

Istniejemy po to, aby w pełni zaspokajać potrzeby lokalnej społeczności w zakresie dostępu do kultury, wiedzy i informacji. Pragniemy, aby Gminna Biblioteka Publiczna w Subkowach stała się nowoczesną i rozwijającą się instytucją. Była kreatywna, otwarta na potrzeby swojego środowiska i na współpracę z różnymi instytucjami. Aby była także miejscem spotkań wielu środowisk, spędzania wolnego czasu i rozwijania zainteresowań, dostarczania wiedzy, a także stały się miejscem poszanowania tradycji i dbania o dziedzictwo kulturowe regionu.

 

Autor: Alicja Brzozowska

Metryczka

Metryczka
Wytworzono: 2021-01-29 10:05 przez: Alicja Brzozowska
Opublikowano: 2021-01-29 00:00 przez: Administrator
Podmiot udostępniający: Gminna Biblioteka Publiczna w Subkowach
Odwiedziny: 2072

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Banery/Logo