Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

dziecko, siedzi na fotelu, trzyma dyplom i niespodzianki, w tle regały z książkami

Ogólnopolska akcja MAŁA KSIĄŻKA WIELKI CZŁOWIEK nadal trwa

Poznajcie naszych cudownych MAŁYCH WIELKICH CZYTELNIKÓW biorących udział w akcji MAŁA KSIĄŻKA WIELKI CZŁOWIEK :)
Zgodnie z obietnicą otrzymali imienne dyplomy i niespodzianki :)
 
Przypominamy:
  •  Nasza biblioteka nadal uczestniczy w projekcie dla dzieci w wieku przedszkolnym, który realizowany jest w ramach ogólnopolskiej kampanii Mała książka - wielki człowiek we współpracy z bibliotekami publicznymi.
  • Akcja ma zachęcić rodziców do odwiedzania bibliotek i codziennego czytania z dzieckiem. Każde dziecko w wieku przedszkolnym, które przyjdzie do biblioteki biorącej udział w projekcie, otrzyma w prezencie wyjątkową Wyprawkę Czytelniczą na dobry czytelniczy start.
  • W Wyprawce dzieci znajdą wyjątkową książkę do wyboru „Pierwsze czytanki dla…” lub "Krasnal w Krzywej Czapce" dostosowane pod względem formy i treści do potrzeb przedszkolaka i spełniające najwyższe standardy w projektowaniu pięknych i mądrych książek dla najmłodszych, a także Kartę Małego Czytelnika.
  • Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania. Dzięki akcji dziecko pozna ważne miejsce na czytelniczej mapie dzieciństwa (bibliotekę) i zostanie pełnoprawnym uczestnikiem życia kulturalnego.
  • W Wyprawce znajdą coś dla siebie także rodzice – przygotowana dla nich broszura informacyjna przypomni o nieocenionej roli czytania w rozwoju ich dziecka oraz o rozmaitych korzyściach wynikających z częstego odwiedzania biblioteki.
Zapraszamy serdecznie :)
 

Metryczka

Metryczka
Wytworzono: 2024-02-15 13:22 przez:
Opublikowano: 2024-02-15 13:32 przez:
Zmodyfikowano: 2024-02-15 13:31 przez:
Podmiot udostępniający: Gminna Biblioteka Publiczna w Subkowach
Odwiedziny: 278

Rejestr zmian

  • [2024-02-15 13:31:46]-
  • [2024-02-15 13:30:30]-
  • [2024-02-15 13:19:06]-

Banery/Logo